Для правильного виконання проходів знаряддя при оприскуванні або внесенні добрив треба використовувати компьютер, який буде слідкувати за цим процесом.

 

 

 

 

Тепер це можливо без маркерів, бо ж найбільш правильне та точне маркерування відбувається завдяки супутникам, які обертаються навколо Землі. Система АГРОКУРС СМ 7590 дозволяє виконувати паралельне водіння в межах точності 15-30 см. Для якісної роботи система використовує інформацію, яку отримує від супутників GPS та  GLONASS. Завдяки великій кількості сателітів зроста точність місця розташування приладу. Тепер паралельне керування, яке відбувається в реальному часі має стабільну і якісну комплектацію в компьютері Агрокурс СМ7590

Даний прилад уявляє собою портативний комп’ютер з сенсорним дісплеєм (виробництва Німеччина), обладнаний дротовою антеною з частотою 5 Герц та підставкою з кріпленням на вітрове скло. Програмна платформа, яка керує системою розроблена спеціалістами нашого програмного відділу. Вона протестована в багатьох регіонах нашої країни. Для виконання робіт, пов’язаних з внесенням добрив та обприскуванням ґрунту цієї точності вистачає вдосталь. Можливість доукомплектувати систему більш потужною антеною 10 Герц завжди існує.

© Berdzavod 2001-2019. All Rights Reserved.

Free Joomla templates by L.THEME